08.09

Ile filiżanek na prezent?

Filiżanka wręczana, jako prezent to jeden z najlepszych pomysłów upominkowych dla bliskiej osoby. Nie tylko rewelacyjnie się prezentuje na półce i stole, ale są także bardzo praktyczne, ponieważ można w niej pić np. kawę oraz herbatę. Liczba naczyń, jakie zamierzamy wręczyć, zależy od wielu czynników:

  • Budżetu, jakim dysponujemy – jak wiadomo, im więcej naczyń kupujemy, tym więcej za nie zapłacimy, dlatego warto jest zaplanować, ile zamierzamy wydać na prezent.
  • Okazji, na jaką zamierzamy wręczać prezent – zazwyczaj większą liczbę naczyń wręczamy z okazji podniosłych uroczystości, takich jak ślub. Wtedy możemy kupić całe serwisy do kawy i herbaty składające się na przykład z 6, 8, a nawet 12 elementów. Takie upominki są bardzo praktyczne, ponieważ można je wykorzystywać podczas domowych przyjęć.
  • Potrzeb osób, którym chcemy dać filiżanki na prezent. Jest to doskonała propozycja dla osób, które szukają dla bliskich upominku, który można wykorzystać na co dzień. Jeżeli wiemy, ile sztuk naczyń będzie potrzebne, możemy z łatwością kupić określoną liczbę filiżanek.

W ofercie internetowego sklepu Mondex konsumenci znajdą szeroki wybór filiżanek na prezent, zarówno pojedyncze sztuki w efektownych wzorach i kolorach, jak i serwisy kawowe. Polecamy zwłaszcza klasyczne, białe zestawy, które z pewnością sprawdzą się, jako wytworny, ale i praktyczny prezent, na przykład, gdy udajemy się na parapetówkę.

Pojedyncze egzemplarze to świetny pomysł na prezent dla kolekcjonerów

Na prezent możemy kupić także pojedyncze filiżanki, co szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku osób, które kolekcjonują tego rodzaju naczynia. Wtedy możemy przeznaczyć nieco większy budżet na oryginalne egzemplarze, na przykład chińskiej porcelany, czy produkty prezentujące dzieła sztuki, czy mające niebanalny design. Jest to także dobra propozycja dla smakoszów kawy oraz herbaty – dobre naczynie z pewnością umili spożywanie aromatycznego napoju.

Pamiętaj o efektownym zapakowaniu filiżanek na prezent

Wręczając zestawy filiżanek, jak i pojedyncze sztuki warto zadbać o odpowiednią oprawę upominków. Komplety dostępne są zazwyczaj w dużych pudełkach, które dobrze jest przyozdobić szeroką wstążką – jest to najprostszy, ale i najbezpieczniejszy sposób, ponieważ minimalizujemy ryzyko ich przypadkowego uszkodzenia. W przypadku pojedynczych sztuk, warto jest zapakować je w ozdobne pudełko z wypełnieniem, na przykład z syntetycznymi piankami, co zminimalizuje powstające wstrząsy, co uchroni naczynia przed uszkodzeniem.

Sprawdź dostępne produkty i przeczytaj inne wpisy blogowe:

- Filiżanki do kawy

- Kubki

- Serwis obiadowy

- Serwisy kawowe

- W jakich filiżankach podawać herbatę?

- Dlaczego pojemność filiżanek do kawy jest zróżnicowana?

Nasze Produkty

Nowości
|
Bestsellery
|
Promocje
Loading...