Regały

Filtruj według
Cena
Producenci
Symbol
Kod kreskowy
Długość [cm]
Szerokość [cm]
Wysokość [cm]
Filtruj

Regały pokojowe – niezbędny element wyposażenia funkcjonalnego mieszkania


Aby mieszkanie było w pełni funkcjonalne niezbędne okazują się konkretne meble. Wśród nich można znaleźć regały, które służą domownikom do przechowywania różnych zgromadzonych rzeczy. Regał na książki okazuje się niezwykle istotny, jeżeli należysz do miłośników dobrej literatury, jednak możesz ustawić na nim również pozostałe drobiazgi – notatnik, tablet i nie tylko. Półki zajmujące miejsce w dowolnym z pomieszczeń powinny być jak najbardziej praktyczne oraz – jednocześnie – dopasowane do wystroju mieszkania. Regał do salonu to doskonały wybór, gdy pragniesz z rozmysłem zagospodarować tę przestrzeń w domu. Do najpopularniejszych należą modele drewniane, chociaż dostępne są także te nieco bardziej innowacyjne – metalowe, które unowocześnią twoje lokum. Odpowiednio dobrany regał pozwoli na uporządkowanie posiadanych przez ciebie, jak i pozostałych domowników drobiazgów, dlatego warto rozważyć między innymi optymalną wielkość mebla.


Zapraszamy do kategorii: stoliki kawowe i krzesła


Nowoczesne regały – do jakich wnętrz pasują?


Nowoczesne regały to doskonała propozycja jeżeli lubujesz się w niecodziennych rozwiązaniach. Nietypowy dobór materiałów, z których wykonano meble, a także ich design mogą nadać zupełnie innego charakteru twojemu lokum, dlatego warto skierować w ich stronę wzrok. Regał industrialny wspaniale uzupełni wnętrze w stylu loftu, gdzie łatwo o widoczną cegłę i wysokie stropy. Model MADS marki Mondex to jedna z takich propozycji. Został on stworzony z wykorzystaniem stali chromowanej i szkła hartowanego. Unikatowe rozłożenie półek dodaje mu niebanalnego uroku. Regał mierzy dwieście centymetrów, dzięki czemu idealnie zda egzamin w większości pomieszczeń. Jest on niezwykle uniwersalny – może służyć zarówno jako regał do sypialni, jak i łazienki. Takie meble doskonale kompletują surowo urządzone wnętrza. Niezależnie od tego, czy posłuży jako regał do łazienki, czy też będzie stała w innym miejscu, polecana przez nas propozycja z pewnością spełni swoje przeznaczenie w niezwykle charakternym stylu.


Regał na książki i nie tylko – na co zwracać uwagę przy wyborze?


Wybierając regał warto zwrócić szczególną uwagę na parę istotnych aspektów. Po pierwsze – materiał, z jakiego został wykonany mebel. W zależności od stylu, w jakim urządzone zostało twoje mieszkanie, możesz dobrać inne tworzywo dominujące. Za najbardziej uniwersalne można uznać drewno, chociaż również szklane półki prezentują się niezwykle ciekawie. Ważne jednak, aby materiał był solidny i precyzyjnie obrobiony. Kolejną sprawą, jaką należy rozważyć jest wielkość. Regały mogą być wysokości pokoju lub sięgać jedynie do połowy ściany. Oczywiście, ta kwestia najczęściej wpływa także na ilość półek, która jest kolejnym wyznacznikiem tego, czy mebel sprawdzi się w twoim domu. Trzy, cztery lub więcej – ilość półek wmontowanych w regał jest konkretna dla wybranego modelu. Dobierając regał spośród dostępnych w naszej ofercie, możesz czuć się pewny, co do jego jakości, solidności i funkcjonalności.


U nas znajdują się również: fotele i parawany

Loading...