Figury

Filtruj według
Cena
Producenci
Materiał
Kolor
Długość [cm]
0 0
Szerokość [cm]
0 0
Wysokość [cm]
Średnica [cm]
.00 .00
Pojemność [l]
Rodzaj opakowania
Kontakt z żywnością
Materiał
Pojemność [ml]
Zmywarka
Gatunek
Posiada kod celny
Filtruj

Figurki aniołki – piękna dekoracja każdego domu


Figurka anioła kojarzy się z opieką, ochroną i bezpieczeństwem. Przecież to właśnie anioł utożsamiany jest pozytywnie z osobistym stróżem każdego z nas. Właśnie między innymi dlatego warto figurkę aniołka posiadać w każdym domu i mieszkaniu. Będzie to jak nasz osobisty talizman ochronny dla gniazdka domowego. Dodatkowo figura anioła, jak najbardziej może spełniać dekoracyjne funkcje. Zwyczajowo ów figurki kojarzone są z gipsowymi odlewami czy ceramiką, ale utrzymaną w klasycznym stylu, nie pasującym do modernistycznych trendów. W tym miejscu mamy propozycję czegoś z goła odmiennego, który trafi w gusta nawet zwolenników współczesnych wnętrz. Figurki aniołka , ale w nowoczesnej wersji. Prosty, minimalistyczny kształt postaci anioła – smukła figura kobiety anioła -wykonany z ceramiki malowanej na złoto, srebro czy na miedziane odcienie. Prostota odlewu, w tym przypadku doskonale buduje nowoczesność i elegancję,nawet w kategorii ponadczasowych motywów aniołów.


Doskonały prezent dla bliskich na każdą okazję – figurki dekoracyjne


Omówione powyżej figurki aniołów to również pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Figurka anioła jako podarek to znak, że dbamy o kogoś i pragniemy, aby był zawsze bezpieczny, a wokół niego i w jego domu budowała się wyłącznie przyjazna atmosfera.. To też rewelacyjny pomysł na przyjęcie parapetówkowe, jako upominek w nowym domu. Podarujmy coś co symbolizuje spokój, wewnętrzny komfort, rozwagę i bezpieczeństwo.


Figurki dla domu, te o znamionach dekoracyjnych, to oczywiście nie tylko anioły. Na rynku dostępnych jest wiele figurek dekoracyjnych i to nierzadko bardzo interesujących. W tym sezonie wnętrzarskim postawmy na srebro, złoto i miedź jako wyraz ekstrawagancji, ale w minimalistycznym i wyważonym stylu.


Udekoruj swoją komodę – figurki ozdobne do domu


Figurki do domu są prawdziwą „kropką nad I” w urządzeniu wnętrza, zwłaszcza w odniesieniu do mebli typu: komody. Ów mebel bardzo atrakcyjnie wygląda z przemyślaną dekoracją ustawioną na jego blacie. Nie zostawiajmy komody pustej, nie przybranej. W tym przypadku sprawdzą się doskonale rozmaite figurki ozdobne, najczęściej ze wspomnianej ceramiki. I absolutnie nie muszą to być starodawne bibeloty, wręcz przeciwnie współczesne figurki dekoracyjne o minimalistycznym, czasem geometrycznym kształcie. Doskonałym pomysłem na dekorację pomieszczenia jest również elegancki i duży globus przedstawiający cały nasz świat, na przykład stojący na eleganckiej, trójdzielnej, drewnianej nóżce.


Rewelacyjnym pomysłem na sposób dekorowania wnętrza jest rozmieszczenie figurek ozdobnym, różnej wielkości i rozmiarów naprzemiennie, utrzymując w kompozycji naturalność i modna w tym sezonie – prostotę.


Zobacz także: Stoły, Komody, Stoliki kawowe, Nowoczesne świecznikiZegary


Na naszym blogu znajdziesz ciekawe pomysły na:


Jakie dekoracje do przedpokoju?


Pomysły na prezent na parapetówkę


Jakie dekoracje wybrać do sypialni?

Loading...