O nas

Mondex to firma rodzinna o historii sięgającej 1986 roku. Od tego czasu zajmujemy się tworzeniem nowych kolekcji dla swoich klientów. W branży wyposażenia wnętrz wypracowaliśmy sobie silną pozycje, jako twórca nowatorskich linii porcelany, efektownego szkła, sztućców, mebli oraz tekstyliów. Tworząc projekty skupiamy się w takiej samej mierze na funkcjonalności co, na wyglądzie produktów. Dużo uwagi poświęcamy jakości naszych projektów, ponieważ chcemy aby służyły jak najdłużej. Nasze zaangażowanie w doskonałość przyniosło nam sporo grono klientów, zarówno z Polski jak i całego Świata. Wraz z upływem lat poszukujemy nowych dróg dotarcia do naszych klientów, ale także do bogatego we wzory świata designu.
Od początku swojej historii założyciele firmy byli bliscy klientom, jak i dostawcom. Do dziś w naszej firmie codziennie można spotkać właścieli, którzy wspólnie z zespołem tworzą nową jakość w branży wyposażenia wnętrz. W skład marek własnych wchodzą: AffekDesign by Mondex, Cookini by Mondex, BathLab by Mondex i Mondex.
Każdy klient to dla nas nowa historia, dzięki naszym produktom wkraczamy w życie klienta i tworzymy ją razem. Zadowolenie i satysfakcja z naszych produktów to priorytet. Zawsze jesteśmy otwarci na opinie naszych klientów i doceniamy jeśli się z nami nimi dzielą.

ISTOTNEDATY

1978 r.

Początek historii

pierwsze działania handlowe Jerzego Affek

1986 r.

Mondex - czas start

Anna i Jerzy Affek otwierają swój pierwszy niewielki sklep z artykułami do domu. To początek pokoleniowej firmy, której rozwój możemy obserwować do dziś.

1999 r.

Rozbudowa

powstaje w pełni profesjonalny magazyn przy ulicy Towarowej 17, który do dziś służy jako hala sprzedaży o powierzchni ponad 1000m2.

2000 r.

Affek Home - pierwszy sklep z sieci

otwarcie pierwszego sklepu pod marką AFFEK HOME, który daje początek sieci sklepów markowych.

2008 r.

Przełomowa transakcja

Pierwsza tak duża transakcja importowa, podpisanie umowy na 100 kontenerów jednego produktu.

2012 r.

Otwarcie Showroomu w Warszawie

Otwarcie Showroomu w Warszawie.

2016 r.

Mondex online

Premiera pierwszego sklepu internetowego mondex.pl

2020 r.

Mondex w Europie

Ekspansja w kierunku Francji, Niemiec, Czech, Holandii, Belgii, Włoch, Rumuni.

HISTORIAMONDEX

Jeśli ktokolwiek szuka firmy z wyposażaniem do domu, która ściga się z trendami, ale zawsze mając na celu świetną jakość i poczucie estetyki to Mondex jest odpowiedzią. W naszym asortymencie znajdzie się coś dla miłośnika stylu retro, vintage, a także dla wielbicieli współczesnego wzornictwa. Od wielu lat staramy się sprostać oczekiwaniom i dumnie możemy stwierdzić, że rozwój to nasze drugie imię. Działamy w całej Europie i nie zatrzymujemy się, wierzymy, że nasze produkty mają przyszłość i znajdą swoje miejsce w każdym domu.

Loading...