Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi

1. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Wszystkie zamówienia są przygotowywane do wysłania w ciągu 24 godzin. Jeżeli zamówienie zostało złożone w sobotę, niedzielę lub święto czas realizacji liczony jest od kolejnego dnia roboczego. Czas dostawy zależy od wybranej metody dostawy. Przewidywana data doręczenia widoczna jest w trakcie składania zamówienia w momencie wyboru sposobu dostawy.

2. W jaki sposób dostarczane jest zamówienie?

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi firmami kurskimi. Nasi partnerzy to DHL, DPD, GLS, InPost, Poczta Polska, Orlen Paczka oraz Suus. Zamówienie możesz odebrać także osobiście w sklepach w Olsztynie oraz Ostródzie.

3. W jaki sposób można zapłacić za zamówienie?

Akceptujemy karty płatnicze, płatności natychmiastowe oraz BLIK. Za zamówienie możesz także zapłacić gotówką kurierowi lub Blik w urządzeniu Paczkomat.

4. Jak pakowane są produkty?

Każdy produkt jest dokładnie sprawdzany przed wysłaniem przez minimum dwie osoby. Następnie jest zabezpieczany folią bąbelkową i stretch. Każdy karton wypełniany jest perforowanym kartonem. Na końcu paczka owijania jest dodatkową warstwą folii bąbelkowej oraz stretch. Na paczce umieszczana jest taśma z ostrzeżeniami oraz informacją o zawartości.

5. Jak wybrać kolor produktu?

Jeżeli na zdjęciu produktu widocznych jest kilka wzorów lub kolorów wyboru można dokonać wpisując komentarz do zamówienia na kroku trzecim procesu.

6. Czy mogę prosić o zapakowanie produktów na prezent?

Oczywiście, za dodatkową opłatą Twoje zamówienie zapakujemy w ozdobny papier i umieścimy liścik od Ciebie.

7. Gdzie znajdę paragon lub fakturę?

Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę imienną lub z NIP i wysyłamy ją drogą elektroniczną.

8. Czy mogę zwrócić produkty?

Niezależnie czy jesteś Konsumentem, czy Przedsiębiorcą możesz zwrócić produkty bez podawani przyczyny w ciągu 30 dni. Zwrot większości produktów jest w pełni bezpłatny dla Konsumentów.

9. Czy muszę ponosić koszty związane z reklamacją?

Reklamacja jest w pełni bezpłatna. Wystarczy wypełnić zgłoszenie on-line, które dostępne jest na naszej stronie.

10. Czy prowadzicie sprzedaż B2B?

Zapraszamy do współpracy także firmy. Wszystkie informacje dostępne są w zakładce Partnerzy.

Loading...