Pudełka na buty

Filtruj według
Cena
Producenci
Symbol
Kod kreskowy
Długość [cm]
Szerokość [cm]
Wysokość [cm]
Filtruj

Co na buty do szafy?Odpowiednia organizacja przestrzeni w szafie sprawia, że każda rzecz ma swoje miejsce i jednocześnie z łatwością można ją wyciągnąć w danym sezonie. Dotyczy to przede wszystkim butów, które powinny być przechowywane w taki sposób, aby nie powodowały bałaganu i jednocześnie się nie niszczyły. Dlatego do trzymania butów w szafie sprawdzają się przede wszystkim:

  • Przezroczyste pudełka na buty, które wypadają tutaj najlepiej, ponieważ można układać je na stosy a ich transparentne ścianki pozwalają zobaczyć, jaka para znajduje się w ich wnętrzu. Ponadto mają one ujednolicone rozmiary, co ułatwia organizację.

  • Pudełka, które dostajemy przy zakupie też będą dobrym pomysłem, jednak w zależności od producenta osiągają one różne rozmiary, co utrudnia organizację szafy.

  • Gotowe organizery, zawieszane na przykład na drzwiczkach. Pozwalają one wykorzystać dostępną przestrzeń w szafie, jednak nie mają możliwości przechowywania większej liczby butów.Przezroczyste pudełka na buty ułatwią organizację w szafieWykorzystywanie plastikowych pudełek do butów to jeden z mocnych trendów wnętrzarskich. Jak się okazuje nie bez powodu, ponieważ takie rozwiązanie ma szereg zalet:

  • Przez ścianki widać, jakie buty znajdują się w środku, ponadto w zależności od modelu mają otwierany front lub wysuwają się jak szuflada, co znacznie ułatwia ich wyjęcie, ponieważ nie trzeba siłować się z całym stosem pudełek.

  • Są bardzo wytrzymałe i nie rozrywają się, dlatego świetnie sprawdzą się nie tylko do organizacji przestrzeni szafy, ale także podczas podróży, gdy musimy zabrać ze sobą buty w sposób minimalizujący ich uszkodzenie lub zabrudzenie.

  • Materiał, z jakiego wykonane są przezroczyste pudełka na buty jest łatwy do doczyszczenia, dlatego organizacja i przechowywanie butów przychodzą nam z łatwością.Jak prawidłowo przechowywać buty w pudełkach?Przechowywanie butów w pudełkach sprawia, że unikamy uszkodzenia oraz zabrudzenia obuwia, ponadto w ten sposób można w bardzo prosty sposób zarządzać przestrzenią w szafie. Charakterystyczna dla naszego kraju jest sezonowość garderoby, dlatego jesienią wyciągamy cieplejsze obuwie, a późną wiosną sięgamy po sandały. Należy jest w odpowiedni sposób zadbać o buty, aby nie uległy uszkodzeniom. Podstawa to dokładne oczyszczenie obuwia ze wszelkich zanieczyszczeń cholewki, ale także podeszew – nie powinny posiadać one śladów piasku, czy błota. Po czyszczeniu konieczne jest pozostawienie ich do całkowitego wyschnięcia, gdyż w przeciwnym razie podczas przechowywania w pudełkach może dojść do uszkodzenia materiału obuwia.Sprawdź także inne produkty z naszej oferty:- Pudełka na żywność- Kosze i pudełka- Szkatułki i kuferki- Półki- Regały- Zegar na ścianę

Loading...