Popielniczki

Filtruj według
Cena
Producenci
Materiał
Kolor
Długość [cm]
0 0
Szerokość [cm]
0 0
Wysokość [cm]
Średnica [cm]
.00 .00
Pojemność [l]
Kontakt z żywnością
Materiał
Pojemność [ml]
Gatunek
Kod celny
Filtruj

Popielniczki zamykane pozwolą ograniczyć nieprzyjemny zapach wydobywający się z wnętrza pojemnika

Popielniczki w wielu domach są praktycznym dodatkiem, który w wygodny i co ważne, w bezpieczny sposób pozwala na strząsanie popiołu z papierosa i jego ugaszenie po wypaleniu. W większości przypadków wykonane są one ze szkła z wyższym rantem, dlatego podczas ich opróżniania nic nie wysypuje się poza naczynie, ponadto ich brzeg wykończony jest w taki sposób, że posiada półokrągłe wyżłobienia, na których można oprzeć papierosa. Do najczęściej wybieranych należą modele zamykane. Większość z nich posiada specjalny mechanizm zamykający, który polega na naciskaniu przycisku, wtedy do środka można strząsnąć popiół i wyrzucić pozostałość po wypalonym papierosie. Cała zawartość jest zamknięta pokrywką, dlatego żadne zapachy nie wydostają się z wnętrza, ponadto możemy ją opróżniać nieco rzadziej, na przykład wtedy, gdy jest zapełniona. Podobnie stworzone są popielniczki do samochodu. Mają one jednak znacznie poręczniejszą formę, która mieści się w dedykowanych otworach na drobiazgi, często mają także podświetlenie w technologii LED, dzięki czemu z łatwością można zlokalizować je po zmroku.

Jaka popielniczka ogrodowa sprawdzi się najlepiej?

Jeśli wśród naszych domowników są osoby palące, dobrze jest w ogrodzie wyznaczyć miejsce przeznaczone do palenia papierosów. Świetnie sprawdzą się wolnostojące, wysokie popielniczki z łatwo wyciąganą misą, którą można w prosty sposób opróżnić. Podobne rozwiązania stosuje się także w przestrzeniach miejskich w miejscach przeznaczonych dla osób palących. Przeważnie łączą one także cechy małego kosza na śmieci, gdzie w dolnej części znajduje się pojemnik na większe odpady, a w górnej naczynie do gromadzenia popiołu i niedopałków. W wielu ogródkach gastronomicznych znajdziemy takiego rodzaju pojemniki, nierzadko na stołach stawia się także popielniczki szklane, czy wykonane z gliny, które wytrzymują działanie popiołu o wysokiej temperaturze.

Stylowe popielniczki kryształowe dodadzą wytworności wnętrzom

Niegdyś popielniczki miały bardzo bogate wzornictwo, co wynikało z faktu, że był to jeden ze stale towarzyszących nam przedmiotów. Jednak wyznacznikiem wielu wnętrz były artykuły kryształowe, pięknie mieniące się w świetle słonecznym. Są one także dosyć ciężkie, dlatego nie przewracają się nawet w wyniku przypadkowego potrącenia. To także praktyczny gadżet, który komponuje się z kryształowymi naczyniami do podawania trunków, na przykład szklankami do whisky i karafkami.

Jaka popielniczka na prezent będzie najlepsza?

Popielniczka może być także dobrym prezentem dla osób palących cygara, cygaretki oraz fajki. Warto wtedy wybrać produkt nie tylko trwały, ale także designerski. Warto zwrócić uwagę na dostępne modele w naszym sklepie internetowym. Polecamy produkty wykonane z metalu z licznymi zdobieniami, które są bardzo trwałe i pozwalają zamknąć wszelkie zanieczyszczenia w środku pojemnika.

Zobacz inne dostępne produkty:

- Szkatułki

- Podkładka na stół

- Talerze

- Lampion

- Kubki

- Sztućce

Loading...