Sprzątanie domu

Wielkanoc
Filtruj według
Cena
Producenci
Filtruj

W naszej ofercie znajdziesz niezawodne środki do czyszczenia mebli różnego rodzaju. Z łatwością dopasujesz produkt potrzebny do danego wykończenia lub tworzywa, z jakiego zrobione jest podstawowe wyposażenie Twojego domu. Pamiętaj, że w zależności od tych kwestii, może okazać się, że niezbędny będzie konkretny środek czyszczący, dedykowany danym meblom. Sugerując się zaleceniami producenta, sprawisz, że te elementy będą miały o wiele dłuższą żywotność.

Środek do czyszczenia mebli dobierz do ich rodzaju. Ważne jest tu nie tylko przeznaczenie akcesoriów wnętrzarskich, ale też materiał, z jakiego są zrobione, a nawet ich wykończenie. Warto wiedzieć, że inaczej czyści się meble lakierowane, a jeszcze inaczej te matowe. Z tego względu zawsze zachęcamy do wyboru chemii, której producent gwarantuje dopasowanie do danego rodzaju akcesoriów domowych.

Dobry środek do czyszczenia mebli, czyli jaki?

Dobry środek do czyszczenia mebli to ten skuteczny. Aby uzyskać taki efekt, należy m.in. ocenić poziom i rodzaj zabrudzenia. Trzeba mieć na uwadze to, że innymi produktami wyczyścisz delikatne zakurzenie, natomiast tłuste plamy będą potrzebowały czegoś mocniejszego. Pamiętaj również o dostosowaniu się do zaleceń widniejących na opakowaniu danego środka czystości - przestrzegaj instrukcji i czasu przetrzymywania środka na meblach. To gwarancja prawidłowego usunięcia plamy. Możemy polecić m.in. piankę do mebli Xanto Lavenda.

Środek do czyszczenia mebli tapicerowanych i lakierowanych

Środek do czyszczenia mebli tapicerowanych może mieć nawet średnią moc działania. Dlatego poza dedykowanymi produktami, możesz wykorzystać także m.in. płyn do mycia naczyń. To jeden z domowych sposobów mycia tego typu tworzyw. Jeśli jednak decydujesz się na meble tapicerowane, zachęcamy, by zaopatrzyć się w chemię, która jest do nich przeznaczona, co daje pewność, że produkt nie uszkodzi powierzchni.

Środki do czyszczenia mebli lakierowanych często mają formę sprayu, który rozpyla się na powierzchnię z odpowiedniej odległości. To ważne, by stosować dedykowane produkty, które uchronią połyskujące wykończenie przed zniszczeniem. Lakieru nie należy myć szorstkimi gąbkami. Wykorzystanie dedykowanego środka czyszczącego jest też prostsze od domowych rozwiązań i skuteczniejsze.

Preparat do czyszczenia mebli matowych

Meble matowe możesz wyczyścić roztworem wody i płynu do mycia naczyń. Inną, prostszą opcją jest skorzystanie z gotowego produktu. Środek do czyszczenia mebli matowych usunie brud i kurz, nie naruszając charakterystycznej powierzchni. Zachęcamy do tego, by spróbować dedykowanych produktów myjących do tego rodzaju wyposażenia wnętrza, zwłaszcza kiedy dojdzie do poważniejszego zabrudzenia.

Czym czyścić meble skórzane i drewniane?

Jednymi z popularniejszych środków do czyszczenia mebli skórzanych są dedykowane chusteczki nawilżane. Takie znajdziesz w naszej ofercie. Green Shield Leather Wipes to opakowanie aż siedemdziesięciu sztuk. Możesz także rozważyć mleczka lub inne produkty, które dodatkowo będą pielęgnowały skórę.

W naszej ofercie znajdziesz też niejeden środek do czyszczenia mebli drewnianych. Wśród propozycji warto wymienić Sidolux M spray 350 ml migdałowy. Ten produkt zapewnia wysoki połysk, co jest jego zaletą. Drewniane meble cieszą się ogromną popularnością, dlatego dla zachowania ich funkcjonalności i schludności, warto o nie odpowiednio dbać.

Środek do czyszczenia mebli kuchennych

Są miejsca w domu, gdzie zabrudzenia bywają cięższe. Do takich zdecydowanie należy kuchnia. Środek do czyszczenia mebli kuchennych musi być nie tylko skuteczny, ale też dostosowany do mycia blatów, na których często znajduje się żywność. Możesz sięgnąć po propozycje dedykowane lub uniwersalne. Wiele zależy od rodzaju brudu i jego uporczywości. Tutaj warto wymienić Pronto rozpylacz do mebli multisurface, który odznacza się zrównoważonym pH. To praktyczna opcja, którą wykorzystasz do wielu mebli w całym mieszkaniu.

Poznaj inne dostępne produkty:

- Środki do prania

- Środki do czyszczenia samochodu

- Środki do czyszczenia łazienki

- Lampion

- Wieszaki

- Talerze kwadratowe

Loading...