Butelki termiczne i termosy

Filtruj według
Cena
Producenci
Materiał
Długość [cm]
0 0
Szerokość [cm]
0 0
Wysokość [cm]
Średnica [cm]
.00 .00
Pojemność [l]
Pojemność [ml]
Posiada kod celny
Filtruj

Butelka termiczna sprawdzi się w wielu sytuacjach


Butelka termiczna może okazać się niezwykle przydatna, gdy zamierzamy zabrać ze sobą ciepły lub schłodzony napój. Bez względu na to, czy wybieramy się do pracy, szkoły, czy na wycieczkę dzięki odpowiednio dobranemu i jednocześnie solidnemu naczyniu możemy cieszyć się z porcji ulubionej herbaty w idealnej temperaturze. Przed zakupem warto sprawdzić krążące na temat danej butelki termicznej opinie, tak, abyśmy mogli poczuć się pewnie pakując ją do plecaka przed opuszczeniem domu. Seria Hollie umożliwia nam wybór spośród kilku wersji kolorystycznych. Marka Cookini oferuje butelki termiczne wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej o pojemności pięciuset mililitrów. Każdy z modeli jest lekki, dzięki czemu łatwo będzie zabrać go ze sobą w dowolne miejsce. Niewątpliwą zaletą butelek termicznych tej firmy jest utrzymywanie temperatury przez nawet dwanaście godzin. Oprócz tego, butelki termiczne produkowane przez Cookini prezentują się niezwykle stylowo i nowocześnie, co stanowi ich dodatkową wartość. Tak nowatorska forma sprawia, że tego typu naczynia pozostają doskonałą alternatywą dla tradycyjnych termosów, które zabieramy ze sobą w podróż.


Uniwersalny termos, który ułatwi nam przechowywanie płynów


W wielu sytuacjach, gdy pragniemy zachować temperaturę ulubionego napoju przydaje się praktyczny termos. Bez względu na okoliczności, łatwość z jaką można przetransportować płyny stanowi ogromną zaletę tego rodzaju pojemników. Wyboru możemy dokonać spośród różnych pojemności, dziękiczemu zyskujemy możliwość dopasowania termosów do naszych aktualnych potrzeb. Szczególnie dobrze sprawdzi się model wykonany ze stali nierdzewnej, która gwarantuje nam ogromną wytrzymałość naczynia. Aż litrowa pojemność sprawia, że termos jest niezwykle praktyczny. Minimalistyczny design sprawdzi się również podczas imprez, gdy gorącą kawę serwujemy właśnie w termosach. To uniwersalne i skutecznie utrzymujące temperaturę płynów naczynie doskonale zda egzamin niezależnie od sytuacji, w jakiej przyjdzie nam z niego korzystać. Solidnie wykonane termosy mogą być używane zarówno w domowych warunkach, podczas oficjalnych spotkań, jak również w trakcie wycieczek, gdy wiemy, że napój powinien być wystarczająco ciepły lub zimny. Odpowiednio zadbane naczynie będzie służyć nam długimi latami.


Termos dla dzieci częścią wyprawki dla malucha


Kompletując wyprawkę dla noworodka warto zwrócić uwagę także na termos na butelki. Dzięki temu niepozornemu pojemnikowi jesteśmy w stanie zapewnić dziecku odpowiednio ciepłe mleko, które stanowi podstawę jego diety. To akcesorium powinno być wykonane z najwyższą starannością, oraz jednocześnie być wystarczająco duże. Termos na butelkę musi zapewniać utrzymanie ciepła nawet do kilku godzin, dzięki czemu spokojnie możemy oddalić się z maleństwem poza dom- czy to na spacer, czy też w odwiedziny do bliskich. Pojemnik tego rodzaju na ogół wykonane jest z grubego styropianu, który doskonale izoluje temperaturę. Cechą rozpoznawczą termosu dla dzieci są także kolorowe wzory, które, co prawda, nawiązują do bajkowej atmosfery, ale stanowią jednak funkcję czysto dekoracyjną. Poszukując idealnego termosu warto zastanowić się nad potrzebami, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć, ponieważ w zależności od preferencji parametry nas interesujące mogą ulec zmianie. Termos na butelki musi odpowiednio zabezpieczać je przed utratą ciepła, czemu służy także solidnie wykonane zamknięcie. Dodatkową zaletą takiego termosu jest też możliwość przyczepienia go do wózka. Termos okazuje się niezwykle praktycznym elementem wyprawki.


Poznaj nasze: filiżanki, kubki, zastawy stołowe, czajnikitalerze, sztućce

Loading...