Dozowniki łazienkowe

Filtruj według
Cena
Producenci
Symbol
Kod kreskowy
Materiał
Kolor
Długość [cm]
Szerokość [cm]
Wysokość [cm]
Średnica [cm]
Pojemność [l]
Rodzaj opakowania
Kontakt z żywnością
Materiał
Gatunek
Filtruj

Dozownik do mydła - niezbędnik w każdej łazience

Bez wątpienia, funkcjonalny i stylowy dozownik do mydła w płynie to prawdziwy niezbędnik w każdej łazience. Przyda się nie tylko do przechowywania środka do mycia rąk, który stoi na umywalce, ale też do ulokowania pod prysznicem. Dzięki odpowiedniemu pojemnikowi na mydło można wygodnie sięgać po preparat podczas wieczornej lub porannej kąpieli, dozując optymalną jego ilość. Jest to o wiele prostsze niż wyciskanie chemii z mało estetycznych fabrycznych opakowań. Trzeba tu wspomnieć także o kwestii ekologii. Dozownik do mydła umożliwia stałe uzupełnianie zawartości, co minimalizuje produkcję odpadów, a to z kolei jest bardzo dobre dla środowiska naturalnego.

Jakie stylowe dozowniki łazienkowe wybrać?

Aby zyskać pewność, że dany dozownik łazienkowy jest odpowiedni pod względem estetyki, warto zadbać o spójność. Oznacza to, że jeśli armatura w łazience jest złota, dobrym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po pojemnik z elementami w tym samym kolorze, na przykład pompki. Jest to ułatwienie dla osób, które w prosty sposób chcą urządzić swój dom, jednocześnie dbając o jego praktyczne wyposażenie. Co ciekawe, w naszej ofercie znajdziesz także takie dozowniki do mydła, jak TESSA GOLD lub TESSA SILVER, z których każdy sprawdzi się w połączeniu z identycznymi kolorami baterii wodnych i kurków. Pojemniki mieszczą w sobie aż 450 ml produktu.

Nowoczesne dozowniki do mydła

Nowoczesne dozowniki do mydła są najczęściej utrzymane w minimalistycznej stylistyce. Dzięki temu idealnie wpasowują się w stonowane, surowe lub futurystyczne wnętrza. Do najczęściej wybieranych kolorów pojemników na środki myjące należy przede wszystkim czerń, biel i szarość, czyli prawdziwa klasyka. Są to także opcje uniwersalne. Warto zwrócić uwagę na dozownik łazienkowy DAMIEN 320 ml w całości utrzymany w czerni, co więcej - matowej. To doskonałe połączenie pasujące do nowoczesnej aranżacji, w której dominuje prostota przełamana z futuryzmem.

Jaki dozownik do mydła retro?

Wśród naszych propozycji dostępne są też dozowniki łazienkowe retro. To doskonała propozycja dla osób, które lubują się w klasycznych akcentach dominujących we wnętrzach, przy okazji zapewniających praktyczność. Do najbardziej uniwersalnych sugestii bez wątpienia należą dozowniki ze szkła jak model ARI GREY. Ta opcja pomieści w sobie 400 ml mydła w płynie. Warto zwrócić uwagę na ciekawe żłobienia, które przełamują prostotę. Półprzejrzysty pojemnik doskonale sprawdzi się w niemal każdej łazience.

Praktyczność ma znaczenie

W przypadku pojemników na mydło w płynie za praktyczność odpowiada cały design. Trzeba tu zwrócić uwagę na to, że różne modele dozowników łazienkowych mogą różnić się między sobą pojemnością. Dlatego warto sięgnąć po propozycję, która będzie najlepiej dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Istotna jest także ogólna estetyka produktu. Najbardziej uniwersalne będą modele szklane, jednak podobnie ciekawe są te czarne, białe, a nawet metaliczne - srebrne lub złote.

Poznaj inne produkty z naszej oferty:

- Lustra dekoracyjne

- Zegar na ścianę

- Wazon

- Doniczki ceramiczne

- Chlebak

- Talerze

Loading...