04.01

Jak udekorować wnętrze z użyciem szklanego lampionu?

Lampiony szklane, jako ozdoba do domu

Lampiony wykonane ze szkła o ciekawej formie to bardzo stylowa ozdoba do domu, która wprowadzi do jego wnętrza ciepły, przytulny klimat. Szczególnie mowa tu o tych, do których można włożyć świece, także te zapachowe. Tego typu akcesoria ustawione na komodzie będą prezentowały się efektownie, a domownicy dzięki blaskowi płomienia będą mogli odprężyć się we własnych czterech ścianach po długim dniu pełnym obowiązków. Lampiony ze szkła to jedna z popularniejszych metod na wprowadzenie błogiego nastroju.

Model na nóżce, jako ciekawa dekoracja

Do bardzo eleganckich zdecydowanie należą lampiony szklane na nóżce. Ten element ozdoby może być utrzymany w metalicznej kolorystyce, na przykład złotej lub srebrnej. Odcień warto dopasować do pozostałych dekoracji w mieszkaniu, jak również elementów metalowych, takich jak klamki, uchwyty w szufladach. Wbrew pozorom ma to ogromny wpływ na estetykę wnętrza. Wśród ciekawych modeli na nóżce możesz znaleźć także np. model Chantal marki Mondex, który w dolnej części cieszy oko trzema oryginalnymi czarnymi walcami. Cała konstrukcja ma wysokość 41 cm, natomiast klosz ma średnicę 10 cm.

Gdzie ustawić lampiony szklane?

Lampiony stworzone ze szkła możesz z powodzeniem ustawić przykładowo na komodzie, kominku, w korytarzu, na konsoli. Wiele zależy od tego, jaka jest wysokość ozdoby. Większe modele możesz z powodzeniem ulokować na podłodze. Mniejsze z kolei na przykład na kominku lub jego atrapie. Takie dekoracje to sposób na proste i szybkie wprowadzenie do domu intrygującego klimatu, w którym aż chce się odpoczywać. Przy okazji lampiony występują w wielu ciekawych wariantach. Może zainteresować Cię model z serii Chantal od Mondex z nóżką z dużym kryształem i podstawą wypełnioną złotym brokatem. Jest to opcja idealna do salonu w stylu glamour, gdzie dekoracje grają często pierwsze skrzypce.

Zobacz inne nasze artykuły oraz produkty:

- Lampion

- Zegary

- Wazon

- Jakie lampiony do salonu wybrać?

- Co można włożyć do lampionu?

- Jakie lampiony do domu wybrać?

Nasze Produkty

Nowości
|
Bestsellery
|
Promocje
Loading...